Masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie.

K masáži používám především kokosový olej. Je to rostlinný olej, lisovaný při teplotě 65°C, vodní parou zbavený všech alergenů, pachů a chutí (původ Filipíny). Vzhledem k těmto vlastnostem je vhodný i pro alergiky. Zvláčnuje pokožku, lehce se vstřebává, nedráždí (ekzémy, lupénka), hydratuje a zabranuje vysychání pokožky.

Druhy nabízených masáží

Relaxačně–rekondiční masáž

Pro relaxaci a uvolnění, posiluje svaly a tkáně. Zvyšuje pohyblivost a pružnost, snižuje napětí ve svalech. Masáž povzbuzuje krevní oběh, který přináší bunkám živiny a v neposlední řadě posiluje imunitní systém.

ABS

Anti blok systémová masáž je soubor hmatů, které pomáhají odstranit problémy zejména v oblasti křížové, SI kloubu, lopatek a krční páteře.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž je nezastupitelná při detoxikaci organismu a zlepšení výživy buněk. Je prevencí proti otokům lymfatického původu. Podporuje regeneraci organismu při zátěži, významně posiluje imunitu, má hluboce relaxační účinek. Je vynikající prevencí proti celulitidě, při indikaci ji zlepšuje.

Baňky

Baňky působí podtlakem, umí z přetížených svalů odstranovat spasmy i nežádoucí látky či tekutiny. Bankování kombinuji většinou s dalšími masážními technikami.

Masáž chodidel (tlaková stimulační masáž)

Na chodidlech existuje množství bodů a zon, které jsou propojeny se všemi tělesnými orgány. Stimulací těchto bodů lze pozitivně ovlivnit funkci souvisejících orgánů, povzbudit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit jejich bolest. Při masáži se používá pouhý tlak prstů.

Dornova metoda

Dornova metoda je šetrná manuální terapie, která pomáhá při bolestech zad a při potížích spojených s pohybovým aparátem, navrací obratle a klouby do původní polohy za aktivní účasti klienta.

Dochází při ní k uvolnění blokád a bolesti v oblasti zejména okolo páteře, kyčelních kloubů, kolen, kotníků a ramen. Léčí problémy se skoliózou, velmi úspěšně vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin a tím napravuje celkovou statiku těla.

Breussova masáž (přímá masáž páteře)

Je to jemná, citlivá, energetická masáž, která vyživuje a regeneruje meziobratlové ploténky. Používá se zásadně třezalkový olej. Součástí masáže je zábal, pomocí hedvábného papíru, který ma detoxikační účinky. Třezalkový olej má pro nás nedocenitelné vlastnosti: regeneruje, vyživuje a "rozpíná" meziobratlové ploténky a především tlumí bolest.

Kolik stojí masáž

Délka masáže Cena
30 minut 300 Kč
45 minut 450 Kč
60 minut 550 Kč

Celková doba a způsob provedení masáže je přizpůsobeno požadavkům a potřebám klienta.

V případě, kdy klient nemůže absolvovat masáž vleže, mám k dispozici masérskou klekačku, která je vhodnou alternativou k masérskému lehátku na masáž vsedě.

O studiu Slim Style

Hlavním záměrem studia Slim Style je péče o tělo. Zákazníci mají možnost výběru masáží. Jsou to masáže k relaxaci nebo masáže, které jsou vhodné k odstranění nebo zmírnění různých obtíží. Další náplní studia je řešení individuálních problémů s nadváhou, detoxikace organismu nebo diagnostika s analýzou složení lidského těla. Snahou je vždy najít nejvhodnější cestu k dosažení výsledků ke spokojenosti zákazníků.