Detoxikace těla

Revoluční metoda Mary Staggs představuje moderní, velice účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů a jak uvést naše energetické pole opět do rovnováhy.

Uživatel ponoří nohy (popř. ruce) do nádoby s teplou, mírně slanou vodou, ve které se pomocí dvou spirál, které jsou umístěny v ionizační mřížce, vytvoří bioenergetické pole o určitých hodnotách, přirozených a optimálně stimulujících lidský organismus a buňky. Následně je prostřednictvím nohou (rukou) a krve, která jimi prochází, tento bioenergetický impuls rozváděn a šířen do celého těla, kde aktivuje naše samoléčebné schopnosti, posiluje imunitu, orgány, tkáně a celkově harmonizuje naše tělo.

Při této stimulaci dochází k značnému zlepšení mikrocirkulace krve s jejíž pomocí se začne naše tělo intenzivně zbavovat odpadních látek a toxinů. K vylučování nežádoucích látek tedy dochází přirozeným způsobem prostřednictvím krve a funkcí čistících orgánů. Přístroj Mary Staggs Detox uvádí tělo do optimální bioenergetické rovnováhy, díky níž se začne velice efektivně čistit a detoxikovat samo a to naprosto přirozenými cestami.

Kolik stojí detoxikace těla

Počet koupelí Cena
Samostatná detoxikační koupel (30 minut)    250 Kč
Kůra 6 a více koupelí á 200 Kč

V našem studiu používáme profesionální detoxikační přístroj Mary Staggs Detox. Více podrobností o této metodě detoxikace těla se můžete dočíst zde.

O studiu Slim Style

Hlavním záměrem studia Slim Style je péče o tělo. Zákazníci mají možnost výběru masáží. Jsou to masáže k relaxaci nebo masáže, které jsou vhodné k odstranění nebo zmírnění různých obtíží. Další náplní studia je řešení individuálních problémů s nadváhou, detoxikace organismu nebo diagnostika s analýzou složení lidského těla. Snahou je vždy najít nejvhodnější cestu k dosažení výsledků ke spokojenosti zákazníků.