Individuální výživové plány

Individuální výživový plán se hodí nejen pokud chcete zredukovat svoji hmotnost

Před sestavením nového výživového plánu nejdříve provedeme podrobnou analýzu Vašich dosavadních stravovacích návyků a pohybových aktivit. Při společných konzultacích najdeme takové řešení, aby hubnutí Vašich tukových zásob nebylo stresující záležitostí.

Průběh redukce hmotnosti budeme pravidelně kontrolovat a sledovat pomocí přístroje InBody 230, který poskytne podrobnou analýzu Vašeho těla (podíl svalové a tukové hmoty, podíl vody v organismu a další zajímavé údaje).

Samozřejmostí individuálních výživových plánů je, aby žádný klient netrpěl hlady a cítil se v lepší kondici.

Jak to vypadá v praxi?

Připravíme Vám vzor jídelníčku na jeden týden, a to na základě Vaší denní minimální kalorické potřeby.

Dále obdržíte pomůcku k samostatnému sestavování jídelníčku na další dny a jiné užitečné rady, které Vám pomohou dosáhnout požadovaných výsledků.

Kolik stojí individuální výživový plán

Úkon Cena
Proměření na InBody 230 + vstupní konzultace    390 Kč
Individuální výživový plán 1 500 Kč
Další konzultace a průběžné měření v intervalu 14 dnů na InBody 230 po dobu 2 měsíců. zdarma

O studiu Slim Style

Hlavním záměrem studia Slim Style je péče o tělo. Zákazníci mají možnost výběru masáží. Jsou to masáže k relaxaci nebo masáže, které jsou vhodné k odstranění nebo zmírnění různých obtíží. Další náplní studia je řešení individuálních problémů s nadváhou, detoxikace organismu nebo diagnostika s analýzou složení lidského těla. Snahou je vždy najít nejvhodnější cestu k dosažení výsledků ke spokojenosti zákazníků.