Analýza těla InBody 230

V našem studiu Slim Style Vám nabízíme analýzu pomocí profesionálního přístroje InBody 230 od společnosti Biospace. Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla.

InBody je neocenitelná pomůcka při zjišťování efektivity a dodržování redukčního režimu či jen úpravy stravování a zvýšení pohybové aktivity. Zjistíme na něm, zda člověk jí pravidelně, zda mu neubývá svalová hmota a naopak, zda redukuje tuky a poměr svalové hmoty se zvyšuje. To žádná klasická váha nikomu nepoví. Nemůže tak dojít k mylnému názoru, že člověk, který se snaží jíst dle zásad zdravé výživy a přidá pravidelnou pohybovou aktivitu, nehubne, jelikož nevidí žádnou změnu na váze či dokonce může přibrat. Většinou jde o nárust svalové hmoty, která nahradí část tukovou.

Jaké údaje se dozvíte?

  • Podíl a hmotnost tukové tkáně v jednotlivých částech těla
  • Podíl a hmotnost svalové tkáně v jednotlivých částech těla
  • Podíl a hmotnost vody, tuků a svalů v celém těle
  • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  • A další zajímavé údaje

Kolik stojí analýza těla

Počet měření Cena
1 x kompletní analýza těla 150 Kč 300 Kč
5 x kompletní analýza těla 600 Kč 1 200 Kč
konzultace výsledků a jejich zaslání e-mailem zdarma

O studiu Slim Style

Hlavním záměrem studia Slim Style je péče o tělo. Zákazníci mají možnost výběru masáží. Jsou to masáže k relaxaci nebo masáže, které jsou vhodné k odstranění nebo zmírnění různých obtíží. Další náplní studia je řešení individuálních problémů s nadváhou, detoxikace organismu nebo diagnostika s analýzou složení lidského těla. Snahou je vždy najít nejvhodnější cestu k dosažení výsledků ke spokojenosti zákazníků.