Lymfatické masáže

Přístrojové lymfatické masáže neboli lymfodrenáže aktivují tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému.

Lymfatický systém odpovídá za sběr a odplavování odpadních látek z tělesných tkání. Přístrojová lymfodrenáž stlačuje končetinu a vyvolává tlakové vlny, které se snaží obnovit jak lymfatický, tak žilní systém. Lymfodrenážní přístroj nabízí 10 druhů programů.

Přednosti ošetření lymfodrenáží

  • díky využití tlaku je to velmi příjemná a osvěžující procedůra
  • žádaná terapie z kosmetického hlediska - zabranuje předčasnému stárnutí kůže a zlepšuje stav pokožky, zejména v případě celulitidy
  • viditelné výsleky v krátké době (efekt zvyšuje zdravý životní styl, podstatná je úprava stravy, pravidelný pohyb, který tok lymfy významně podporuje)
  • zbavuje tělo otoků
  • prevence proti křečovým žilám

Ceny ošetření

Počet ošetření 45 minut 60 minut
1x ošetření    200 Kč    270 Kč    250 Kč    330 Kč
5x ošetření    950 Kč 1 270 Kč    1 200 Kč 1 600 Kč
10x ošetření 1 800 Kč 2 400 Kč 2 300 Kč 3 100 Kč

Před každou lymfodrenáží je klientům provedeno ruční uvolnění mízních uzlin.

V našem studiu používáme profesionální lymfodrenážní přístroj BTL-6000 Lymphastim 12 Topline o kterém se můžete dozvědět více informací přímo na stránkách výrobce

O studiu Slim Style

Hlavním záměrem studia Slim Style je péče o tělo. Zákazníci mají možnost výběru masáží. Jsou to masáže k relaxaci nebo masáže, které jsou vhodné k odstranění nebo zmírnění různých obtíží. Další náplní studia je řešení individuálních problémů s nadváhou, detoxikace organismu nebo diagnostika s analýzou složení lidského těla. Snahou je vždy najít nejvhodnější cestu k dosažení výsledků ke spokojenosti zákazníků.